Z Davidova blogu

26. 11. 2010  18:09 - přečteno 2535x

Ahoj všichni.
Kde začít, byl jsem několik týdnů hodně zaneprázdněný. Stále jsem zklamaně přemýšlel o naší nedávné prohře s Dallasem ve finále západní konference. Nikdy není lehké prohrát, zvlášť když jsme byli jeden zápas od finále MLS Cupu. Přesto uznání pro Dallas, vzali jejich šanci, ale my se z toho poučíme a vrátíme se příští rok silnější.
V současné době jsem s Galaxy v Austrálii, kde nás čeká posezónní utkání proti týmu A-League, kterým je Newcastle Jets a zatímco jsme tu, děláme i několik tréninků na fotbalových klinikách. Dost jsem se těšil na cestu do Austrálie, je to velká země a oni zajisté milují svůj sport, i když doufejme, že nebudou příliš fandit během duelu.
Příští týden budu zpět v Evropě a pojedu do Curychu s týmem pro nabídku Anglie na hostování MS 2018. Princ William a David Cameron se k nám také připojí. Mistrovství světa je největší sportovní událostí na světě a pořádat jej v roce 2018 by pro nás znamenalo hodně. Je to něco, o co se opravdu vášnivě zajímám, fotbal je v srdci naší země a my chceme o tom zanechat trvalý odkaz po celém světě.

Budu vás informovat o dalším pokroku příští týden.
Opatrujte se.Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání