Z Davidova blogu

18. 10. 2010  17:09 - přečteno 2502x

David tuto zprávu napsal ještě před sobotním zápasem Galaxy...

Ahoj všichni.
Jsem si jist, že mnozí z vás sledovali ve středu kvalifikační zápas Anglie s Černou Horou o postup na EURO 2012. Hráli jsme docela dobře, ale nedokázali jsme některou z našich šancí proměnit. Raději se soustředím na pozitiva, jelikož jsme stále neporažení a na konci roku jsme na dobré pozici. Musíme se ujistit, že jsme v nejlepší formě pro zbytek zápasů ve skupině, protože je tu pořád ještě dost utkání, které zbývá odehrát.
Bylo skvělé vidět Seppa Blattera při setkání s Davidem Cameronem v Downing Street 10 před klíčovým hlasováním o pořádání mistrovství světa. Doufám, že si užil návštěvu, nicméně je ještě spousta práce, kterou je potřeba udělat dříve, než se 2. prosince rozhodne.
Zpátky k LA. Teď už zbývají jen dva ligové zápasy a nám stačí vyhrát jeden, abychom šli do play-off s výhodou domácího prostředí. Zároveň bychom mohli dostáhnout nejlepšího rekordu v letošní sezóně MLS, ale skutečná zkouška začne až v play-off.
Nejprve je tu ale v sobotu večer Colorado Rapids. Sledujte mé stránky, protože zde později budeme informovat o tom nejlepším ze zápasu.
Opatrujte se.Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání