Z Davidova blogu

29. 09. 2010  11:57 - přečteno 2570x

Ahoj všichni.
Jsem zpátky v LA po víkendové cestě do Trinidadu s týmem pro nabídku Anglie na pořádání MS 2018 - už za 65 dní FIFA oznámí, kdo bude mistrovství světa pořádat.
Pro mě je to všechno o odkazu a nabídce. Z první ruky jsem viděl, že síla fotbalu je globální. Mistrovství světa v Anglii by nepomohlo jen naší zemi, pomohli bychom i realizovat projekty a zlepšit zařízení ve všech projektech FIFY po celém světě.
Jsem rád, že moje akademie navštíví každý rok každou FIFA konfederaci, což by mohlo pomoci zvýšit nám právo na pořádání MS.
Minulý pátek jsem byl součástí jednoho z největších zápasů MLS v tomto kalendářním roce, duelu s New York Red Bulls. I když jsem byl rád, že jsem odehrál celých 90 minut, byl jsem zklamaný z výsledku, prohráli jsme 0:2. Měli jsme hodně míč pod kontrolou a několik dobrých šancí, ale nebyl to prostě náš den.
Už jsme se kvalifikovali do play-off, což je skvělá zpráva, takže si musíme vzít z pátku to pozitivní a odrazit se odtamtud... a doufejme, že dopadneme ještě lépe jak loni!

Opatrujte se.Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání