Z Davidova blogu

09. 09. 2010  19:26 - přečteno 2706x

Ahoj všichni.
Již nějakou dobu jsem s vámi nebyl v kontaktu. Jak víte, jsem v závěrečné fázi přípravy po zranění, trvdě trénuji a během několika posledních týdnů se dostávám do fáze, kdy budu moci zase hrát. Již jsem hodně blízko, ale sobota možná bude ještě příliš brzy. Všem bych rád poděkoval za podporu, bylo to pro mě hodně frustrující období.
O tomto víkendu nás čeká velký zápas proti Columbusu, který je v současné době na čele východní skupiny, takže to bude těžké. Jsme ale na čele západní skupiny, takže se nemáme čeho bát.
Ještě nás čeká v lize sedm zápasů a všichni se zoufale snažíme, abysme opět postoupili do play-off a skončili v něm ještě lépe než loni.
Nic dalšího pro vás nemám, rodina a vše kolem je v pořádku a slunce v LA pořád svítí.
Doufám, že se máte všichni dobře, opatrujte se.Přidat nový komentář


1 | Lucišek (Admin)

http://www.dbeckham.cz

09. 09. 2010  19:28

Z této čerstvé zprávy přímo od Davida je jasné, že ještě zdaleka neni jeho sobotní návrat jistý a že se možná ještě o týden posune. Není to ale ani úplně vyloučené a vše se nejspíš rozhodne až v sobotu.


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání