Z Davidova blogu

13. 05. 2010  14:41 - přečteno 2645x

Ahoj všichni.
Už je to nějakou dobu, co jsem vás naposled kontaktoval, ale s radostí vám mohu říci, že rehabilitace jde dobře a i s fyzičkou jsem udělal pokrok.
Momentálně jsem v Miláně a pokouším se zastihnout některé hráče z milánského týmu. I když je sen o titulu u konce, posledním zápasem sezóny bude doma duel s Juventusem, což slibuje skvělý zápas, se ziskem třetího místa v této sezóně.
Kluci z Galaxy začali sezónu skvěle, sedm výher a jedna remíza z našich prvních osmi utkání. Máme na čele západní konference náskok devět bodů a mohlo by to takhle pokračovat dlouho.
Další zastávkou pro mě bude Curych, kde budu tento pátek prezentovat FIFĚ dokument s nabídkou Anglie na pořádání MS 2018. Kniha s dokumentem popisuje technické detaily a vize nabídky a je pro mě neuvěřitelnou ctí, že jsem byl o prezentaci požádán. Bylo by úžasné, kdybychom pomohli k zisku pořadatelství Mistrovství světa 2018 pro všechny vášnivé fanoušky v Anglii a jsem opravdu hrdý, že se na tom mohu podílet.
Opatrujte se.Přidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání