David Beckham a David Bentley - souboj o místo v reprezentaci

17. 06. 2008  10:43 - přečteno 243x

V poslední době se mluví o tom, kdo z hráčů anglické reprezentace získá stálé místo na pravé straně zálohy. Pomyslný souboj o tento post spolu vedou David Beckham a David Bentley. Beckham přiznal, že Bentley by měl dostávat šanci v národním týmu, protože je to dobrý hráč. Zároveň však řekl, že se místa pravého záložníka rozhodně nevzdá bez boje.
V posledních třech zápasech Anglie hrál v základní sestavě vždy Beckham, ale v druhé půlce ho vystřídal Bentley. Zatím to tedy vypadá, že trenér Fabio Capello chce dát oběma hráčům ve hře zhruba stejný prostor. Bentley se ovšem nechal slyšet, že by rád přestoupil z Blackburnu Rovers do nějakého většího klubu, aby se jeho šance v národním týmu zvětšily. Beckham se k tomu vyjádřil v rozhovoru pro Sky Sports News:
„Bentley je skvělý hráč a dobrý chlap. Dokáže mě rozesmát když se vidíme. Je to kluk z Londýna, tak je trošku domýšlivý, ale to proto, že je ještě hodně mladý. Jinak je to fajn kluk. Měl skvělou sezónu a zaslouží si být v týmu Anglie. Ale mně se teď taky docela daří a chci ještě za reprezentaci hrát, takže se nevzdám jen tak bez boje“, řekl s úsměvem Beckham.

Bentley střídá BeckhamaPřidat nový komentář


Žádný komentář dosud nebyl zaslán. Buďte první!


© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání