Vyhledávání

Reklamy na Adidas

Světově proslulá firma Adidas nabídla Beckhamovi po několika letech spolupráce doživotní smlouvu, která se neodmítá. Smlouva pojednává o tom, že David bude propagovat značku i po ukončení fotbalové kariéry a to mu vynese opravdu slušnou sumu peněz...Adidas We All Run

Adidas We All Run Adidas We All Run
Další fotky najdete zde.

Další reklama na Adidas, ve které si kromě Davida Beckhama zahráli opět i Katy Perry nebo Lionel Messi. Každý v ní běhá v jiném městě, David v Londýně.
Adidas All In

Adidas All In Adidas All In

Reklama na Adidas, ve které si kromě Davida Beckhama zahráli například i Katy Perry nebo Lionel Messi. David v ní běhá po schodech na stadionu.
Speciální verze reklamy jen s DavidemAdidas ClimaCool Ride

Adidas ClimaCool Ride

Reklama s Davidem Beckhamem na novou řadu sportovních bot značky Adidas Climacool Ride.
Adidas Originals - Star Wars (pro MS 2010)
Lives (Ulice, kde žije originalita)

Adidas Originals Star Wars Adidas Originals Star Wars

Druhá reklama na Adidas Originals ve stylu Star Wars (Hvězdné Války). Tentokrát se odehrává v baru před začátkem zápasu na MS 2010 a kromě Davida v ní můžete vidět například i Snoop Dogga, Ciaru, Noela Gallaghera, Daft Punk nebo Franze Beckenbauera.
Adidas Originals - The Street Where Originality
Lives (Ulice, kde žije originalita)

Adidas Originals Street Adidas Originals Street

Druhá reklama roku 2010 na oblečení značky Adidas Originals, ve které je David Beckham viděn nejprve s foťákem a poté jak se směje. Kromě Davida tu opět můžete vidět i Snoop Dogga nebo Noela Gallaghera.
Adidas Originals Star Wars Collection

Adidas Originals Star Wars Collection

První reklama roku 2010 na oblečení značky Adidas Originals, inspirovaná slavnými Star Wars (Hvězdné Války). Kromě Davida Beckhama v ní můžete vidět i bývalého zpěváka skupiny Oasis Noela Gallaghera nebo Snoop Dogga..
Adidas Predator - The Power OF X.

Adidas Predator - The Power Of X Adidas Predator - The Power Of X

Reklama na kopačky Adidas Predator, ve které David Beckham spolu se Stevenem Gerrardem kopou míč do různých částí hlediště stadionu. Z povzdálí je při tom sleduje Zidane a v závěru se celé hlediště zřítí.
Adidas - oslava 60. výročí založení společnosti

Adidas - 60. výročí

Reklama k oslavám 60. výročí založení společnosti Adidas je udělaná jako jedna velká párty, na které je spousta známých celebrit. Jednou z nich je i David Beckham a kromě něj můžeme ve spotu spatřit například i Katy Perry nebo Missy Elliott.

Adidas Impossible Team

Adidas Impossible Team

V reklamě si dva malí kluci volí spoluhráče do svého týmu a poté začne fotbalový zápas, při jehož zahájení se objeví známé heslo Adidasu "Impossible is nothing" (Nic není nemožné). Že i těmto klukům by se mohl ve skutečnosti splnit jejich sen, zahrát si se svými oblíbenými hráči. Reklama je doslova nabitá velkými fotbalovými jmény. Kromě Davida se zde objevili například i Lamppard, Kahn, Beckenbauer, Zidane, Kaka, Deco, Messi, Cissé atd.
Adidas Impossible Pitch

Impossible pitch1 Impossible pitch2

Ve spotu se hraje fotbal na opravdu netradičním a nemožném místě, a to několik metrů nad zemí na kovové konstrukci. Kromě Beckhama zde hraje třeba i Ballack, Defoe, Kaka, Saviola atd.
stahujte zde (10,2 mb. Ve videu ke stažení je místo původního zvuku použita písnička)Adidas Scooby Doo

Scooby Doo1 Scooby Doo2

Scooby Doo je velmi populární animovaný seriál, podle kterého se natočily i dva filmy. David se v tomto seriálu objevil a vznikla z toho i animovaná reklama na Adidas...
Adidas Predator Pulse

Predator pulse1 Predator pulse2

Adidas Predator Pulse je reklama na kopačky této značky, která oslaví v roce 2009 15 let od svého založení. Na propagaci spolupracoval i Ballack, Raúl, Zidane a další.
Adidas Kicking It

Kicking it1 Kicking it2

David zde spolu s hvězdou rugby Johnny Wilkinsonem nejprve kopou fotbalovým míčem a snaží se dát gól a poté se pokouší o totéž, ale s rugbyovým míčem a na rugbyovou bránu...

Adidas Forever Sport

Forever sport1 Forever sport2

Fotbalové hvězdy Zidane, Kahn, Vieira, Raúl tu spolu s Beckhamem předvádějí na fotbalovém trávníku své dovednosti.

Adidas ClimaCool

ClimaCool1

V reklamě Davidovi asistovali dva tučňáci, kteří se mu upřeně dívali na nohy, na kterých měl obuté boty s názvem ClimaCool značky Adidas. Ty se staly díky svému ventilačnímu systému v tom roce nejprodávanějšími botami na světě.Adidas Space Boots

Space boots1

V reklamě David propaguje nejnovější kolekci oblečení s názvem Adidas Lunar Predator Mania.Adidas Footballitis

Footballitis1 Footballitis2

Reklama zachycuje výzkumnou instituci, ve které se zkoumají dovednosti různých fotbalistů (Beckham, Barthez, Zidane, Del Piero atd.), ale i třeba fotbalového rozhodčího Colliny...

Adidas Feel The Breeze

Feel the breeze1

Další z mnohočetnýho seznamu spotů na značku Adidas. Beckham se v reklamě objeví až na úplném konci.

Adidas I Got The Fever

Fever1

V reklamě David svírá v náručí několik míčů s názvem Fevernova, které byly vyrobeny speciálně pro MS 2002. Mimo Beckhama zde lze vidět ještě hráče jako je Zidane, Kluivert, Barthez a Raúl.Adidas Understanding Players

Understanding players1 Understanding players2

V reklamě se David snaží kopnout fotbalový míč z dálky do golfové jamky, což se mu nedaří. Kromě Beckhama se zde ještě mihne třeba J. Cole nebo Gerrard.

Adidas Take What You Want

Take1

V reklamě se objevují slogany jako "Chyť se šance", "Dostaň se na MS", Podívej se na Beckhama". Dále se objeví Kluivert a Van Der Saar.

Adidas Want To Play?

Want play1

V reklamě se objevuje Beckham spolu se Zidanem a Del Pierem. Řídí obrovský náklaďák, který je plný fotbalových míčů. Náhle zastaví, otevřou zadní dveře náklaďáku a míče se rozkutálí všude kolem...
stahujte zde (6,17 mb)Adidas Be Better

Be better1 Be better2

Starší reklama na Adidas s Beckhamem, který tu opět ukazuje své umění...
stahujte zde (5,17 mb)Adidas Road To Lisbon

Road to Lisbon1 Road to Lisbon2

Reklama na Adidas k Euru 2004. Kromě Davida zde hraje spousta dalších fotbalistů, např. Cole, Lampard, Del Piero, Zidane, Makaay, Kahn, Ballack atd.

Adidas Soccer In Africa

Soccer in Africa1

David, Barthhez a další hrají fotbal v Africe proti zdejšímu týmu...

Adidas Predator Accelerator World Cup 1998

Adidas

Černobílá reklama s Beckhamem, Zidanem, Kluivertem a Del Pierem na Adidas kopačky. Reklama byla natočena k MS 1998.
Adidas Impossible Is Nothing

Impossible is nothing1 Impossible is nothing2

Reklama, ve které vyprávějí různé sportovní i nesportovní osobnosti svůj příběh. Každá osobnost dostala svůj vlastní prostor pro celou reklamu a tak se reklamy ve vysílání střídaly. Kromě Davida tuto reklamu natočila i Yelena Isinbayeva, Tyson Gay, Jeremy Wariner a mnoho dalších.

Adidas Predator F50

Predator F50 1 Predator F50 2

V reklamě proti sobě stojí David a A. Cole a propagují kopačky s názvem Predator F50.
© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání