Trinidad a Tobago - Anglie preview


 01. 06. 2008  17:45 | 0 komentářů

S Trinidadem a Tobagem se Anglie potkala doposud jen jednou, a to v roce 2006 na Mistrovství světa v Německu. Díky 2 gólům vyhrála a žádnou branku nedostala. V dnešním zápase bude Anglie jasným favoritem, a tak nikdo nic než výhru albionu nečeká. Ale ve fotbale je možné všechno.

Vzájemné zápasy:
15.6.2006 - 0:2 (Stadtisches, Norimberk)

Anglie - USA


Oddělovač novinek

Beckham-mánie v Marvin Lee Stadium


 01. 06. 2008  15:35 | 0 komentářů

V Marvin Lee Stadium se strhla v pátek doslova Beckham-mánie. David si zde byl zakopat s malými kluky (viz níže v novinkách) a byl o něj opravdu velký zájem. Jedné malé dívce dal Beckham pusu na tvář a chvilku to vypadalo, že dotyčná omdlí.
Dívka byla mezi asi 80 mladými fotbalisty a fanoušky, kteří dostali šanci poznat Beckhama, Gerrarda a Rio Ferdinanda více osobně a zblízka. David byl nepochybně největší hvězdou dne. Za vše co na hřišti ukázal sklidil velký potlesk, a to i když třeba zrovna přišel o míč. Poté byl zaplaven fanoušky a hodně dlouho rozdával autogramy. Jeho příjezd do Trinidadu a Tobaga vyvolal nejen zájem místních obyvatel o něj, ale také o samotný fotbal.

Beckham při rozdávání autogramů fanouškům


Oddělovač novinek

Toronto FC 2:0 LA Galaxy


 01. 06. 2008  12:25 | 0 komentářů

Bez Davida a Landona Donovana se prostě týmu Galaxy nedaří. Ve včerejším zápase proti Torontu FC se to opět potvrdilo. David je stále s reprezentačním týmem a Donovan byl jen na lavičce náhradníků. Opět nevstřelil nikdo z Galaxy gól, a tak zápas skončil po brankách torontských hráčů Jamese a Cunninghama 0:2. Další info po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.


Oddělovač novinek

Fotky z tréninku reprezentace v Port of Spain


 01. 06. 2008  12:05 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala fotky z pátečního tréninku a odchodu z tréninku anglické reprezentace v Port of Spain, hlavním městě Trinidadu a Tobaga.

Beckham s Gerrardem na tréninku Anglie v Port of Spain

Další fotky Davida Beckhama na tréninku


Oddělovač novinek

Beckham poráží v USA hvězdy NBA a baseballu


 01. 06. 2008  11:15 | 0 komentářů

Fenomén anglického fotbalisty Davida Beckhama v USA nemá obdoby. Za Los Angeles Galaxy odehrál jen několik zápasů, ale dresů s jeho jmenovkou se za rok prodalo třikrát i čtyřikrát více, než je tomu u největších basketbalových či baseballových hvězd. Při popularitě NBA a baseballu v zámoří, je to docela překvapivé zjištění.
Podle zprávy komisionáře MLS Dona Garbera se za uplynulý rok prodalo přes 300 tisíc replik Beckhamova dresu. To podle něj dokládá, že angažování Davida je pro kalifornský klub velkým úspěchem.
Prestiž fotbalu v Americe je z evropského pohledu stále nízká. Kromě Beckhama evropští fanoušci neznají příliš mnoho jiných hráčů, ale vedení MLS dodává, že v současné době popularita fotbalu v Americe začíná přecijen trochu růst.

Nejvíce prodaných dresů Beckhama v USA


Oddělovač novinek

David bude kapitánem proti Trinidadu a Tobagu


 01. 06. 2008  10:57 | 0 komentářů

Fabio Capello překvapil a přecijen zvolil Davida kapitánem anglické reprezentace pro dnešní přátelské utkání s Trinidadem a Tobagem. Kapitánskou pásku navlékne po přestupu z Realu Madrid do LA Galaxy poprvé a bude to už 58. zápas v roli kapitána. Stálý kapitán zatím jmenován nebude.


Oddělovač novinek

David v Marvin Lee Stadium


 31. 05. 2008  14:45 | 0 komentářů

David si byl zakopat s malými kluky v Marvin Lee Stadium v Port of Spain, což je hlavní město Trinidadu a Tobaga, kde se zítra hraje přátelák.

Beckham při hře s malými kluky v Marvin Lee Stadium

Další fotky Davida Beckhama


Oddělovač novinek

Beckham znovu kapitánem reprezentace?


 31. 05. 2008  11:18 | 0 komentářů

David Beckham by se mohl po dvou letech co z funkce odstoupil stát znovu kapitánem anglické reprezentace. Prý o tom uvažuje trenér Fabio Capello, a to pro zítřejší zápas proti Trinidadu a Tobago. Pokud by se tak opravdu stalo, tak by to byl určitě pro spoustu lidí šok, protože je známo, že mezi Beckhamem a Capellem nepanují zrovna úplně nejlepší vztahy. Capello má s výběrem kapitána takové problémy, že v posledních třech zápasech navlékl pásku pokaždé někomu jinému a zkouší, jak se hráči s funkcí poperou. Proto prý pro zítřejší zápas uvažuje i o Davidovi. Jako se ale nakonec rozhodne, to se teprve ukáže...

Beckham při rozhovoru z Capellem


Oddělovač novinek

Faul na Beckhama potrestán pokutou


 31. 05. 2008  00:10 | 0 komentářů

Adrian Serioux z týmu FC Dallas, jenž se 19. května v zápase LA Galaxy - FC Dallas proti Davidovi provinil hrubým zákrokem, byl potrestán pokutou tisíc dolarů (16 tisíc korun). Za červenou kartu, kterou za zákrok obdržel, musel zaplatit již dříve pokutu 250 dolarů (4 tisíce korun). Serioux již před zápasem naznačoval, že by David mohl být terčem tvrdých faulů.


Oddělovač novinek

David lákal diváky na nedělní zápas


 30. 05. 2008  23:42 | 0 komentářů

David dnes na stadionu Hasely Crawford Stadium zhruba třem tisícovkám diváků předváděl svá fotbalová umění. Chtěl je tím přilákat na nedělní zápas Anglie - Trinidad a Tobago. Spousta fanoušků ho při každém jeho doteku s míčem hlasitě povzbuzovalo. Na konci tréninku, který byl spíše lehčí a skládal se z lehkého výklusu, dovednostních cvičení a baga na dva doteky, celý anglický tým všem fanouškům zatleskal a tím poděkoval za podporu.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 472/478 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání