Beckhamovi může být anulováno kapitánství ze zápasu proti Trinidadu a Tobagu


 05. 06. 2008  11:33 | 0 komentářů

Počet 59 zápasů v roli kapitána anglické reprezentace bude Davidovi možná snížen na 58. Započítat do statistik by se totiž nemuselo poslední utkání proti Trinidadu a Tobagu. Prezident FIFA Sepp Blatter rozhodl před 4 lety o novém pravidle, které umožňuje vystřídat během jednoho zápasů maximálně 6 hráčů. Stalo se tak poté, kdy Sven-Goran Eriksson (bývalý trenér Anglie) poslal před 5 lety do druhé půle zápasu s Austrálií zcela nový tým.
Fotbalová asociace byla přesvědčená, že na zápas v Port of Spain v Trinidadu bylo uděleno zvláštní povolení o překročení limitu 6ti střídání. Fabilo Capello totiž vystřídal nejprve 4 hráče a během druhé půle poslal do hry ještě další 3, takže celkem 7 hráčů.
Správní orgán, který má toto na starost se počtem vystřídaných hráčů nejprve moc nezabýval, ale v úterý večer prohlásil, že FIFA neudělilo pro tento zápas žádnou vyjímku. A tak se ještě uvidí, jak bude celá situace vyřešena a jestli se Davidovi 59. zápas v roli kapitána započítá nebo ne.


Oddělovač novinek

David a Victoria v restauraci Nobu


 05. 06. 2008  10:37 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala další fotky. Tentokrát z úterý 3.5., kdy byl David s Victorií na večeři v restauraci Nobu v New Yorku.

David a Victoria v restauraci Nobu

Další fotky Beckhamových z restaurace Nobu


Oddělovač novinek

Nová kolekce Davidova sportovního oblečení


 04. 06. 2008  20:43 | 0 komentářů

Firma Adidas ohlásila novou sportovní sadu LA Galaxy a speciální kopačky se jménem Davida Beckhama - David Beckham Predator® DB Powerswerve. Celá sada bude v barvách týmu LA Galaxy, za který David hraje, a na jazyku bude vyšité speciální logo Davida, které připomíná jeho pózu při zahrávání standartních situací.


Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 04. 06. 2008  19:40 | 0 komentářů

Ahoj všichni. Byl jsem velmi potěšen, když mi přišla pozvánka k dvěma přátelským utkáním národního týmu proti USA a Trinidadu a Tobagu, a také když jsem mohl hrát od začátku v obou zápasech. Když jsem po Mistrovství světa 2006 předával kapitánskou pásku jinému hráči, nevěřil bych, že ji znovu natáhnu na ruku, takže pro mě byla velká pocta vést mužstvo na trávník v zápase proti Trinidadu. Co se zápasů týče, myslím si, že jsme hráli výborně. Nedostali jsme žádnou branku a vyhráli jsme oba zápasy, což je důležité. Asistovat na gól v zápase proti USA byl skvělý zážitek - byl jsem opravdu šťastný, že John Terry proměnil. Poslední týdny pro něj byly těžké, takže bylo skvělé vidět na jeho tváři potěšení, když míč rozvlnil síť. Anglická liga už skončila, takže hráči mají volno, zatímco já jsem se vrátil do Los Angeles a v neděli nás čeká zápas proti Colorado Rapids. Galaxy poslední dva zápasy prohrálo, takže příště musíme vyhrát. V obou zápasech jsme měli smůlu, obzvláště v pohárovém zápase proti Rapids. Každopádně máme skvělý tým a o víkendu budeme tvrdě pracovat. Už se na to těším. Ode mě prozatím vše, David.


Oddělovač novinek

David je v MLS all-star týmu za měsíc květen


 04. 06. 2008  18:37 | 0 komentářů

V Americe se, stejně jako každý měsíc, volila nejlepší fotbalová „jedenáctka“ MLS a David v ní nejen figuruje, ale dostal dokonce i nejvíc bodů. Mezi brankáři byl boj napínavý a nakonec rozhodl jen jeden jediný bod, o který porazil Busch z Chicaga Reise z týmu New England. Nejvíce bodovaným obráncem se stal Velez z Toronta FC, záložníkem Beckham z LA Galaxy a útočníkem Buddle rovněž z LA Galaxy.

MLS all-star tým pro měsíc květen:
brankář: Busch (Chicago)
obránci: Velez (Toronto FC), Brennan (Toronto FC), Wynne (Toronto FC), Segares (Chicago)
záložníci: Beckham (LA Galaxy), De Rosario (Houston), Mapp (Chicago), Blanco (Chicago)
útočníci: Buddle (LA Galaxy), Dube (New England)

MLS all-star tým měsíce května


Oddělovač novinek

Kupte si parfém značky David Beckham


 04. 06. 2008  14:45 | 0 komentářů

Předělala jsem kategorii parfémů značky Beckham, které si můžete přes internet koupit. Pár výrobků je tam rovnou vypsáno a na další vede odkaz.
Do této kategorie se dostanete kliknutím na obrázek v pravém sloupci pod nadpisem „Kupte si parfém značky Beckham“.


Oddělovač novinek

David Beckham pomáhá Ricky Hattonovi s tetováním


 03. 06. 2008  22:35 | 0 komentářů

Britský boxer Ricky Hatton se radil s Davidem o svém novém tetování na pravém rameni. David Rickyho představil svému oblíbenému „tatérovi“ Louisi Molloyovi. Hatton byl úplně bez sebe, když viděl Davidova tetování v šatně, kam mu David přišel popřát hodně štěstí před jeho zápasem s Floydem Mayweatherem. Později po zápase spolu mluvili o motivu, který by si měl nechat vytetovat na rameno a David mu doporučil právě Louise.


Oddělovač novinek

Puff Diddy chce spolupracovat s Davidem Beckhamem


 03. 06. 2008  19:27 | 0 komentářů

Rapový magnát a designér Puff Diddy (vlastním jménem Sean Combs) je tak ohromen Davidovým stylem, že chce s tímto fotbalovým esem spolupracovat v módní branži. Rapper se s Davidem více spřátelil v posledních letech a byl i viděn v časný ranních hodinách na londýnské párty Beckhamových v loňském roce.
Diddy už má sice svou vlastní značku oblečení s názvem Sean John Line, ale prý by chtěl zahájit s Davidem nový projekt.
Řekl: „Je to stylový chlap a rád bych s ním dělal v oblasti módy. Je to dobrý kamarád a je velmi laskavý. Naše společné podnikání by bylo úžasné. Také bychom mohli spolu udělat nějaký projekt pro charitu."

Rapper Puff Diddy


Oddělovač novinek

Fotky z photoshootu pro časopis W


 03. 06. 2008  18:35 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala celou sadu fotek z photoshootu Davida a Victorie pro časopis W. Fotky jsou sice trošku staršího data, ale některé jsou docela odvážné, a tak určitě stojí zato se na ně podívat...

Photoshoot pro časopis W 1 Photoshoot pro časopis W 2 Photoshoot pro časopis W 3 Photoshoot pro časopis W 4

Další fotky Davida a Victorie pro časopis W.


Oddělovač novinek

„Zůstaň v Manchesteru“, řekl Beckham Ronaldovi


 03. 06. 2008  16:40 | 0 komentářů

David Beckham radil portugalskému fotbalistovi Cristianu Ronaldovi, aby nešel v jeho šlépějích a nepřestupoval z Manchesteru United do Realu Madrid. Podle Davida je Manchester pro Ronalda tím správným klubem.
„Je tam jen pár let. Navíc tam je spousta lidí, kteří ho budou chránit a pomáhat mu. Myslím, že Ronaldo je na správném místě a v United by měl zůstat. Real je samozřejmě skvělý tým, jeden z nejlepších na světě, ale Ronaldo je teprve na začátku kariéry“, řekl Beckham, který odešel z Manchesteru do Realu v roce 2003.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 464/471 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání