Opět nominace na gól týdne MLS


 26. 05. 2008  19:20 | 0 komentářů

Davidův nádherný gól z vlastní poloviny v zápase proti Kansas City byl nominován, spolu s dalšími 4 góly jiných hráčů, na gól týdne MLS. Tento gól zatím s přehledem hlasování vede.

Zde můžete hlasovat a podívat se na všechny nominované góly.


Oddělovač novinek

David volal zraněnému BMX jezdci Stephenu Murrayovi


 26. 05. 2008  16:32 | 0 komentářů

Stephen Murray, který vyrůstal v North Shields, je BMX jezdec, který loni utrpěl vážné zranění páteře při pokusu o dvojitý back flip na soutěži v Americe. Po nehodě byl od krku dolů ochrnutý, ale slíbil si, že bude zase chodit.
Jeho nešťastný osud se dotkl Davida natolik, že si zjistil na Stephena kontakt a zavoval mu do nemocnice v Baltimoru, aby mu popřál brzké uzdravení. Ale musel se svým přáním 40 minut čekat.
Stephenův kamarád Chris Mason řekl: "Stephen byl zrovna uprostřed rehabilitace, když zazvonil telefon, a tak řekl personálu nemocnice, aby volající zavolal později. Ale personál řekl, že to je důležité, a tak Stephen souhlasil, ale trvalo 40 minut než se k telefonu dostal. Celou tu dobu David ochotně čekal na telefonu. Bylo to neuvěřitelné. Nejprve Stephen nevěřil, že to je opravdu Beckham, ale pak ho poznal."
Telefonát trval skoro půl hodiny. David mu popřál brzké uzdravení a slíbil svoji podporu.
Pro Stephena byl zřízen fond, za účelem získat peníze pro další zdravotní péči, díky které Stephen věří, že bude zase chodit.


Oddělovač novinek

Victoria Beckham s dětmi na zápase proti Kansasu


 26. 05. 2008  16:05 | 0 komentářů

Na sobotní výhru Galaxy nad Kansas City se přišla podívat i Victoria se syny - Brooklynem, Romeem a Cruzem. Měli zamluvený soukromý box a tak si užívali jak pohodlí, tak hezký výhled. Cruz, nejmladší ze synů, měl na sobě roztomilý obleček opičky.

Beckhamovy děti na zápase proti Kansasu

Další fotky Victorie Beckham s dětmi ze zápasu Galaxy s Kansasem.


Oddělovač novinek

Richie Sambora nabízí Beckhamovi lekce kytary


 26. 05. 2008  11:12 | 0 komentářů

Richie Sambora, kytarista skupiny Bon Jovi, chce dát Davidovi bezplatné lekce hry na kytaru, protože věří, že fotbalová hvězda by mohla přenést své dovednosti do hudby. Sambora se spřátelil s Beckhamem minulý měsíc při focení.
Deníku The Sun řekl: "David je dobrý chlap. Udělal toho pro fotbal v USA hodně. Oba jsme se v poslední době objevili s našimi dětmi ve vydání "Den otců" losangeleského dětského časopisu. Určitě by mohl za mnou David přijít, milerád bych mu dával lekce. Má tu velké jméno a pozvedl fotbal na jinou úroveň. Jen je škoda, že se nedostal více do hry během zranění."


Oddělovač novinek

David Beckham a Leona Lewis uzavřou Olympiádu v Pekingu


 25. 05. 2008  13:58 | 0 komentářů

David Beckham a Leona Lewis budou hvězdami na závěrečném ceremoniálu OH v Pekingu 2008. Leona Lewis, vítězka britského X factoru 2006, pro publikum zazpívá a David přiletí z Los Angeles, aby hrál hlavní roli při pomyslném předání štafety pro OH 2012, které se uskuteční v Londýně.
Zdroj Sunday Mirror uvedl: "Oba pozvání přijali a jsou správnou volbou. Leona je mladá zpěvačka, která se dokázala z ničeho dostat až na vrcholky hitparád a David má jméno po celém světě. Osobně se také angažoval v boji o získání OH 2012 pro Londýn. Oba jsou hodně populární a objevují se na předních stranách spousty časopisů."
Tento 3 hodinový ceremoniál se uskuteční 24. srpna a slibuje velkolepou podívanou.


Oddělovač novinek

LA Galaxy 3:1 Kansas City


 25. 05. 2008  12:12 | 0 komentářů

Po včerejším zápase proti Kansas City se Galaxy výhrou 3:1 vyšplhalo na první místo tabulky západní skupiny. Dva ze tří gólů zařídilo opět duo Beckham - Donovan. Donovan z penalty a David ze 70 yardů (cca 64 metrů) v nastaveném čase. Další info po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.

Beckhamova radost při zápase s Kansas City

Tady je Beckhamův gól...

 Další fotky ze zápasu LA Galaxy - Kansas City


Oddělovač novinek

Nová kategorie e-shop


 25. 05. 2008  09:43 | 0 komentářů

Udělala jsem úplně novou kategorii, a to e-shop. Jsou v ní obrázky a odkazy na různé zboží s Beckhamem (knihy, dvd, plakáty, dresy atd.), které si můžete objednat v českých internetových obchodech. Tak mrkněte...


Oddělovač novinek

Victoria a David na Lakers


 24. 05. 2008  11:12 | 0 komentářů

Včera si David opět zašel na již druhý zápas finále západní konference mezi LA Lakers a San Antonio Spurs. Tentokrát vzal s sebou Victorii místo některého ze synů a společně sledovali již druhou výhru Lakers. Na zápase se objevila i herečka Eva Longoria, známá ze seriálu Zoufalé manželky, ale ta se z výhry Lakers moc neradovala. Fandila totiž týmu Spurs, za který hraje její manžel Tony Parker.

Beckhamovi na zápase LA Lakers

Další fotky Davida a Victorie Beckhamových ze zápasu LA Lakers.


Oddělovač novinek

David Beckham je největší „cukrouš“ podle časopisu OK!


 23. 05. 2008  12:03 | 0 komentářů

Americký časopis OK! oznámil další sladký triumf v Davidově kariéře. David s přehledem vyhrál vůbec první ročník Top 50 "cukroušů". V žebříčku se objevili ti největší fešáci šoubyznysu a v nejnovějším čísle časopisu OK! budou všichni z Top 10 vyfoceni bez triček.

Zde je Top 10:
1. David Beckham, 33, sportovec (fotbal)
2. Maksim Chmerkovskiy, 28, tanečník (účastník Dancing with the stars)
3. Shemar Moore, 38, herec (Myšlenky zločince)
4. Antonio Sabato, 36, herec (soap opery)
5. Michael Phelps, 22, sportovec (plavání)
6. Jesse Metcalfe, 29, herec (Zoufalé manželky)
7. Jerry O’Connell, 34, herec
8. Ashton Kutcher, 30, herec
9. Chris Carmack, 27, herec (O.C., Zoufalé manželky)
10. Mario Lopez, 34, herec (také účastník Dancing with the stars)

Beckham do půl těla


Oddělovač novinek

Dražba o Beckhama


 23. 05. 2008  11:25 | 0 komentářů

Máš minimálně 10.000 dolarů? Pak můžeš vyhrát charitativní aukci s touto fotbalovou hvězdou. V kompletním balíčku LA Galaxy obdržíte:
- osobní setkání, pozdravení a vyfocení s Davidem Beckhamem
- Davidův podepsaný dres
- 2 VIP místa na zápas LA Galaxy
- prohlídku stadionu
- přístup na luxusní párty s jídlem a pitím
- ubytování na dvě noci v hotelu
- okružní let po Los Angeles soukromým letadlem pro 2 osoby
- pozemní dopravu na zápas a z něj
- možné setkání a pozdravení s Landonem Donovanem a Cobi Jonesem

Výtěžek by měl být přínosem pro Hattie B. Cooper Community Center - mládežnické vzdělávací centrum v Roxbury. Aukce byla spuštěna včera a potrvá až do 4. června. Zatím nebyla učiněna žádná nabídka, ale jistě někdo přispěje. Určitě by se aukce víc rozproudila, kdyby balíček zahrnoval i setkání s Victorií v domě Beckhamových, ale i tak je to myslím vskutku lákavé, jen mít ty peníze...


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 464/467 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání