David Beckham terčem teroristů z Al-Káida?


 22. 06. 2008  03:00 | 0 komentářů

Britští špioni z MI6 odtajnili, že David Beckham má být spolu s dalšími anglickými fotbalisty terčem útoku teroristické organizace Al-Káida. Mělo by k němu dojít v Dubaji ve Spojených Arabských Emirátech, kde má David i ostatní hráči své letní sídlo. Na uměle vytvořeném poloostrově Palm Jumeirah sídlí například Gary Neville, Michael Owen, David James, Joe Cole nebo Andy Cole. Milionářská oblast byla několikrát zmíněna na webové stránce Al-Káidy, která je sledována bezpečnostními složkami. Celou kauzu dnes přinesl anglický bulvární deník Daily Star, dalo by se tedy o její věrohodnosti pochybovat, nikoliv ji však podceňovat.


Oddělovač novinek

Jakou cenu má David Beckham?


 22. 06. 2008  02:35 | 0 komentářů

Britský deník Times dnes vydal nový žebříček, tentokráte se týká peněžní ceny té které části lidského těla různých celebrit, sportovců či zpěváků. Vychází se z toho, na kolik si nechala hvězda onu část těla pojistit, či jaký kontrakt na tuto část těla podepsala smlouvu. David Beckham se umístil na druhém místě když celé jeho tělo bylo ohodnoceno na 100 milionů liber (téměr tři miliardy českých korun). Předstihla jej jen americká zpěvačka Mariah Carey, jejíž nohy byly vyčísleny na 555 milionů liber (16 miliard korun).

Top 10 nejdražších lidksých částí:
1. Mariah Carey - 555 mil. liber za nohy - zpěvačka
2. David Beckham - 100 mil. liber za celé tělo - fotbalista
3. Michael Flatley - 25 mil. liber za nohy - tanečník
4. Angela Mount - 10 mil. liber za vytříbený čich a chuť - degustátorka
5. America Ferrera - 5 mil. liber za ústa - herečka
6. Ken Dodd - 4 mil. liber za zuby - komik a písničkář
7. Ilja Gort - 3.9 mil. liber za čich - degustátor vína
8. Bruce Springsteen - 3.9 mil. liber za hlas - zpěvák
9. Heidi Klum - 1.15 mil. liber za nohy - modelka
10. Keith Richards - 1 mil. liber za prsty - kytarista Rolling Stones


Oddělovač novinek

David v pořadu Sesame Street už v srpnu!


 21. 06. 2008  11:28 | 0 komentářů

Jak už bylo zmíněno dříve, David Beckham se objeví v dětském pořadu s názvem Sesame Street, a to již v srpnu. Konkrétně 11. srpna, kdy bude spuštěna již 39. sezóna tohoto pořadu. Kromě Beckhama se zde objeví například i Jessica Alba, Heidi Klum, Jenny McCarthy a další.

A co je vlastně Sesame Street zač?
Sesame Street (Sezame, otevři se) je americký vzdělávací pořad pro děti předškolního věku, který měl premiéru v roce 1969 a stal se velmi populárním díky skvěle propojenému učení dětí se zábavou. Pro pořad jsou typické Muppet postavičky, které vytvořil Jim Henson. Je to jeden z nejdéle běžících pořadů v USA a byl vysílán ve 120 zemích, včetně České republiky.

Postavičky z dětského pořadu Sesame Street


Oddělovač novinek

Cruise, Beckham a Smith - nový společný koníček


 20. 06. 2008  10:40 | 0 komentářů

Tom Cruise údajně naverboval své kamarády Davida Beckhama a Willa Smithe, aby se k němu připojili v jeho novém koníčku - šermu. Hvězda snímku Mission: Impossible má prý ve svém domě místnost pro praktikování šermu a často láká Beckhama a Smithe, aby se k němu přidali.
Smith řekl Daily Mirror: „Tom má místnost pro trénování. Není mnoho chvil, kdy bychom mohli trávit čas společně a tohle je způsob jak toho docílit. Tak jdeme do jeho domu a prostě šermujeme. Je to hodně zábavné. Chtěli jsme nějakou činnost, která by byla hodně vysilující. Ovšem jak budeme stránout, budeme muset trochu zpomalit a šetřit naše klouby, hlavně moje kolena...“.


Oddělovač novinek

Nová reklama na fixy Sharpie s Davidem Beckhamem


 19. 06. 2008  14:52 | 0 komentářů

David Beckham natočil novou reklamu, tentokrát na fixy značky Sharpie. V reklamě David ukazuje, jak skvělé tyto tužky jsou.

Tady se můžete na novou reklamu podívat:

A zde je video z natáčení reklamy:


Oddělovač novinek

David Beckham na projížďce


 19. 06. 2008  14:30 | 0 komentářů

V úterý 17. června se byl David projet po LA. Z garáže pro tuto příležitost vytáhl svůj černý SUV.

David na projížďce po LA

Zde se můžete podívat na další fotky Davida na projížďce po LA.


Oddělovač novinek

Beckham bude učit hrát fotbal Willa Smithe


 19. 06. 2008  11:54 | 0 komentářů

Herec Will Smith se nechal slyšet, že ho David Beckham bude učit hrát fotbal. Prozradil to deníku Mirror na premiéře svého nového filmu Hancock. S Davidem se prý dohodli, že bude trénovat jak Smithe samotného, tak i jeho rodinu. Smith řekl:
„David Beckham je jeden z nejlepších fotbalistů na světě, a tak jsem ho poprosil, aby nás učil jak dobře hrát a on souhlasil. Už se nemůžeme dočkat!“

Herec Will Smith


Oddělovač novinek

Fotky z autogramiády k Emporio Armani Underwear


 19. 06. 2008  11:23 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala fotky z Davidovy včerejší autogramiády k nové značce spodního prádla Emporio Armani Underwear, která se konala (jak už bylo zmíněno dříve) na Macy's Union Square v San Franciscu.
Některé fotky jsou zatím bohužel jen s vodoznakem, ale když je později najdu bez vodoznaku, tak je nahradím. A jako bonus další fotka z photoshootu k Emporio Armani underwear + barevná verze fotky první.

David na autogramiádě k Emporio Armani Underwear

Zde se můžete podívat na další fotky z autogramiády k Emporio Armani Underwear.

Další fotka z photoshootu + barevná verze fotky první

Photoshoot na Emporio Armani Underwear
Barevná verze fotky z Davidova photoshootu na Emporio Armani Underwear


Oddělovač novinek

Davidova reklama na spodní prádlo Armani odhalena


 19. 06. 2008  02:07 | 0 komentářů

Nová reklama na spodní prádlo značky Emporio Armani Underwear dnes spatřila světlo světa. Velmi odvážný snímek, který nejvíce potěší dámskou část populace, byl pořízen na proslulé pláži Malibu fotografy Mertem Alasem a Marcusem Piggottem a postupně bude uveden ve sportovních, lifestylových a módních časopisech a také ve velkoměstech typu Londýn, New York, Milán, Řím nebo Tokio. V tištěné podobě se poprvé objeví v srpnovém vydání magazínu Vanity Fair.

David Beckham v reklamě na Emporio Armani Underwear


Oddělovač novinek

Z Davidova blogu


 19. 06. 2008  01:15 | 0 komentářů

Ahoj všichni, bylo super po sobotním zápase kouknout na tabulku západní konference a vidět LA Galaxy na prvním místě. Navíc máme oproti druhému týmu v tabulce, Houstonu Dynamo, zápas k dobru, ve kterém chceme za každou cenu získat tři body, abychom si upevnili umístění na čele. Každý byl očividně potěšen další výhrou venku, máme skvělý tým, ale musíme se soustředit po celou sezónu, a pokud se nám to podaří, budeme mít velkou šanci dostat se do play-off.
Až se vrátí hráči, kteří zrovna reprezentují svoji zemi, budeme opět v plné síle. Landon Donovan byl v minulém zápase pryč a šanci zahrát si dostal Edson Buddle, který ji zužitkoval bezezbytku. V zápase proti San Jose dokázal vstřelit již druhý hattrick v sezóně, což je pro něj parádní úspěch. Je to skvělý hráč a s každým zápasem se zlepšuje.
Našim dalším soupeřem budou v sobotu borci z týmu Colombus Crew, na zápas se moc těšíme. Ode mě vše, David.


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 458/470 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání