David na místní paralympiádě v Kalifornii


 16. 06. 2008  14:18 | 0 komentářů

David se o víkendu objevil na paralympiádě státu Kalifornie, která se konala na Cal State Long Beach. Davidovou úlohou bylo předání ceny pro dobrovolníka roku, kterou získal Steve Bolton (na fotce pod novinkou vedle Davida). David přihlížejícímu davu sdělil, že předávání této ceny je pro něj velká čest. Opět tedy dokázal, že není pouhopouhou namyšlenou celebritou, což si o něm hodně lidí stále neprávem myslí.

David Beckham předává cenu na paralympiádě


Oddělovač novinek

David s týmem na letišti


 16. 06. 2008  09:15 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala fotky ze včerejška. Jsou z letiště LAX v Los Angeles, kam tým LA Galaxy přiletěl z Oaklandu, kde odehrál v sobotu zápas proti San Jose Earthquakes.

Beckham na letišti LAX při příletu týmu z Oaklandu

Zde se můžete podívat na další fotky Davida po příletu z Oaklandu.


Oddělovač novinek

David Beckham přitahuje davy


 15. 06. 2008  23:55 | 0 komentářů

Od doby, co se David poprvé objevil coby nová posila LA Galaxy v Americe, uplynulo téměř třičtvrtě roku. Za tu dobu se prodalo více než 300 tisíc replik jeho fotbalového dresu, z nichž velké množství bylo vidět na stadionu McAfee Coliseum ve včerejším zápase San Jose Earthquakes proti Los Angeles Galaxy. Na tento zápas se přišla podívat rekordní návštěva, jakou v San Jose nepamatují. Žádná sportovní událost ještě nikdy nepřilákala více než 39872 návštěvníků - tolik jich přišlo až včera, podívat se na jednoho z nejslavnějších fotbalistů současnosti - Davida Beckhama. Z nákupu tohoto záložníka tak musí mít radost nejen vedení LA Galaxy, ale také ostatní týmy MLS, jelikož David zápas co zápas plní jejich stadiony zvědavými fanoušky. Bude tak zajímavé sledovat, zda ostatní týmy zareagují a do svých kádrů nakoupí jiné hvězdy světového fotbalu, což by americké lize jen a jen prospělo. Touhu zahrát si v budoucnu ligu v Americe před nedávnem avizoval například i výborný český obránce Tomáš Ujfaluši, který od léta obléká dres Atlétika Madrid.
Na druhou stranu, mnozí hráči si jsou jistě vědomi nižší úrovně tamní ligy (o tom však David nechce ani slyšet), což pro ně jistě není lákavé. Amerika má však svůj specifický styl života, což by pro některé mohlo být rozhodující. Neposledním faktorem jsou také velké peníze, na které by si hráči v MLS přišli. A o peníze jde vždy až v první řadě.


Oddělovač novinek

Nové informace o Davidově vystoupení na olympijských hrách


 15. 06. 2008  20:43 | 0 komentářů

Dnes se objevily upřesňující informace o Davidově „misi“ na olympiádě v Pekingu. David na ukončovací ceremoniál olympiády přijede v typickém anglickém červeném dvoupatrovém autobuse (tzv. double-decker), který má symbolizovat Londýn - město, jenž převezme olympijskou štafetu po Pekingu. Očekává se, že David na stadionu z autobusu vystoupí a bude hrát fotbal s dětmi, které budou představovat všechny země světa. V autobuse, který je již na cestě do Číny, pojede také Leona Lewis, vítězka britského X-factoru, a Boris Johnson, nově zvolený starosta Londýna. Ten při této příležitosti obdrží vlaječku pro pořadatele od Jacques Rogge, předsedy Mezinárodního olympijského výboru.


Oddělovač novinek

Edgar Davids spoluhráčem Davida Beckhama?


 15. 06. 2008  13:59 | 0 komentářů

V posledních dnech proběhla na internetu řada spekulací o možném přestupu holandského defenzivního záložníka Edgara Davidse do LA Galaxy. „Pit Bull“, jak je tomuto hráči pro jeho zarputilost přezdíváno, se totiž velmi dobře zná s holandským trenérem LA Galaxy, Ruudem Gullitem, a navíc mu tento rok vyprší smlouva s Ajaxem Amsterdam, která nebude obnovena. Pro také hraje fakt, že se již v minulosti jednalo o přestupu Edgara Davidse do jiného týmu z MLS - FC Dallas, minulý rok však dal přednost holandské lize. Je ovšem otázka, zda by si LA Galaxy mohlo dalšího výborného středopolaře dovolit, resp. zda by se vešel do platového stropu týmu. Hráč s nezapomenutelným vzhledem by určitě přilákal další fanoušky na stadion a velmi by prospěl hře týmu.

Edgar Davids v holandském národním týmu


Oddělovač novinek

San Jose 0:3 LA Galaxy


 15. 06. 2008  12:52 | 0 komentářů

Ve včerejším zápase proti San Jose dokázalo Galaxy, že umí střílet góly i bez svých velkých opor v útoku Donovana a Gordona. Úlohu kanonýra zápasu na sebe tentokrát vzal Edson Buddle a dal rovnou hattrick. Na první brance se podílel i Beckham, který v 88. minutě, za již rozhodnutého stavu 3:0 pro Galaxy, poprvé v letošní MLS střídal.
LA Galaxy si vítězstvím upevnilo 1. místo v západní skupině a pokud to tak půjde dál, tak by si letos mohlo zahrát vytoužené play-off.
Další info o zápase po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.

Beckham se raduje po zápase se San Jose

Zde se můžete podívat na další fotky ze zápasu San Jose - Galaxy


Oddělovač novinek

David s kamarádem v restauraci


 15. 06. 2008  10:15 | 0 komentářů

Ve čtvrtek 12. června si David zašel s kamarádem do restaurace STK v Hollywoodu.

David v restauraci STK


Oddělovač novinek

O Euru, dnešním zápase Galaxy a LA Lakers


 14. 06. 2008  12:55 | 0 komentářů

Pokud David závidí svým spoluhráčům z reprezentace, že hrají ligu v Evropě, tak oni teď můžou závidět Beckhamovi. Zatímco evropští hráči nemají co na práci, protože jejich ligy skončily a na Euro se Anglie nedostala, David hraje ligu v Americe, která je v plném proudu. Davida sice pořád trochu bolí, že Anglie na Euro nepostoupila, ale to, že může ve stejnou dobu hrát fotbal, je pro něj útěchou.
„Já osobně se cítím psychicky trochu špatně když sleduji zápasy na Euru. Sice jsem jich moc neviděl, ale když koukám, tak to pořád bolí. Říkám si, že jsme tam mohli být my. A většina Angličanů je na tom asi stejně“, řekl Beckham.
Zklamání z neúčasti na Euru Davidovi aspoň trochu kompenzuje to, že americká MLS teprve nedávno začala, a že i tak hraje fotbal. Dnes večer čeká jeho tým LA Galaxy další zápas, a to proti San Jose Earthquakes .
Na Beckhama se bude v tomto duelu hodně spoléhat, protože Galaxy mají značné potíže se sestavou, a to hlavně v útoku. Landon Donovan je totiž s reprezentací USA, která bude hrát zítra kvalifikaci na MS proti Barbadosu. Útočník Alan Gordon také nenastoupí, protože v minulém zápase proti Coloradu Rapids dostal červenou kartu. A tak v útoku nejspíše nastoupí Buddle a Allen.
„Bude to těžké, ale musíme se vyrovnat s tím, že nám chybí dva útočníci“, nechal se slyšet Beckham a poté ještě přidal pár slov o LA Lakers:
„Věřím, že Lakers mají ještě šanci. V posledním zápase to vypadalo, že Lakers Celtics přehrají, ale nakonec to dopadlo jinak. Bude těžké otočit stav z 1:3 na 4:3, ale naděje umírá poslední. Sice je Celtics dobrý tým a má skvělé hráče, ale já jsem a vždycky budu fanoušek Lakers. Mluvil jsem i s Kobe Bryantem. Je zklamaný, ale věří sobě i týmu a já věřím, že se jim obrat povede.“


Oddělovač novinek

Davidův dres z filmu Gól 2 v aukci


 14. 06. 2008  11:08 | 0 komentářů

21.-22. června proběhne v Kalifornii aukce, ve které bude i dres Davida Beckhama, který nosil ve filmu Gól 2 (Goal 2). David si v tomto filmu zahrál spolu s dalšími hvězdami Realu Madrid a na dresu je i Davidovo číslo 23, které měl v Realu a nosí ho i v LA Galaxy. Jako bonus bude k dresu přidáno dvd s filmem a fotka s podpisem.
Kromě Davidova dresu z filmu Gól 2 budou v aukci i další rekvizity a výtěžek půjde ve prospěch nadace Entertainment Industry.


Oddělovač novinek

David Beckham a Justin Timberlake na zápase LA Lakers


 13. 06. 2008  16:35 | 0 komentářů

Včera se byl David opět podívat na dalším finálovém zápase mezi LA Lakers a Boston Celtics a potkal se tam se zpěvákem Justinem Timberlakem. Než zápas začal, tak si spolu obě superhvězdy chvíli povídaly. Po zápase byl David hodně zklamaný, protože Lakers prohráli 91 - 97.
Opět se na zápase objevilo hodně celebrit. Kromě Davida a Justina to byli například Jack Nicholson, Will Smith, Tobey Maguire, Jennifer Garner, režisér Spike Lee atd.

Beckham a Timberlake na LA Lakers

Zde se můžete podívat na další fotky Davida Beckhama na zápase LA Lakers


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 457/467 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání