Z Davidova blogu


 12. 06. 2008  00:12 | 0 komentářů

Ahoj všichni, přijet zpátky do LA a vyhrát nad Coloradem Rapids v mém prvním zápase po návratu z Anglie bylo super. Výprask, který nám uštědřili v prvním zápase letošního ročníku MLS, jsme museli odčinit a v první půlce se nám to velmi dobře dařilo - předváděli jsme skvělý fotbal. Při vedení 3:0 jsme na začátku druhé půle trochu polevili a možná už jsme trochu cítili, že zápas máme v kapse, čímž jsme je vlastně znovu pustili do hry. Nakonec jsme však výhru udrželi, což je důkaz bojovné vůle, kterou s sebou do týmu přinesl trenér Ruud Gullit a celý jeho realizační tým. Je skvělé podívat se na tabulku a vidět se na prvním místě, i když rozestupy v západní konferenci jsou jen těsné. Musíme se tedy ujistit, že budeme plně koncentrováni na každý zápas, počínaje hned tím příštím proti San Jose Earthquakes.
Byl jsem hostem talkshow Jimmyho Kimmela nazvané „Jimmy Kimmel Live: Game Night“, která běžela těsně před zápasem mezi LA Lakers a Boston Celtics. Byla to skvělá podívaná a jakožto fanoušek LA Lakers jsem byl potěšen jejich výhrou.
To je pro dnešek vše, David.


Oddělovač novinek

David je druhým nejžhavějším otcem mezi celebritami


 11. 06. 2008  17:13 | 0 komentářů

David se opět objevil na vysoké pozici v jedné z mnoha anket. Tentokrát skončil druhý v anketě „Nejžhavější otec mezi celebritami“. Vyhrál Brad Pitt a třetí je Johnny Depp.

Top 10 nejžhavějších otců mezi celebritami:
1. Brad Pitt - herec
2. David Beckham - fotbalista
3. Johnny Depp - herec
4. Will Smith - herec, zpěvák
5. Matt Damon - herec
6. Ryan Phillippe - herec
7. Ben Affleck - herec
8. Joel Madden - zpěvák
9. Seal - zpěvák
10. Patrick Dempsey - herec


Oddělovač novinek

Beckhamova návštěva v Jimmy Kimmel Live


 11. 06. 2008  15:30 | 0 komentářů

David Beckham byl včera večer hostem v Jimmy Kimmel Live. Se svým hostitelem si popovídali například o tom, jak si zvykal na odlišný styl řízení oproti Velké Británii (v Americe se samozřejmě jezdí po pravé straně, zatímco v Anglii po levé), za což ho třikrát zastavili policisté. Dalším tématem rozhovoru byl nedávný „útok“ fanouška přímo během zápasu LA Galaxy. Nakonec ještě David prozradil, jak se stal fanouškem basketbalového týmu LA Lakers, a jaké zranění během hraní basketbalu utrpěl - jeho nejstarší syn mu vhodil míč přímo do tváře.

Tady se můžete podívat na video z pořadu:


Oddělovač novinek

David Beckham s Brooklynem opět na LA Lakers


 11. 06. 2008  15:02 | 0 komentářů

Včera si David opět nenechal ujít domácí zápas basketbalového týmu LA Lakers. Bylo to už třetí finálové utkání proti Boston Celtics, které se hrálo ve Staples Center v LA. David s sebou vzal opět svého nejstaršího syna Brooklyna. Vypadá to, jako by David nosil Lakers štěstí, protože v poslední době vždycky když na zápase byl, tak tým Lakers vyhrál. Tentokrát bylo konečné skóre 87 - 81.
Na zápase se objevila i spousta dalších známých jmen, jako například Jack Nicholson, Eddie Murphy, Ben Affleck, Tobey Maguire, Steven Spielberg, Fergie z Black Eyed Peas a spousta dalších.

Beckham a Brooklyn na LA Lakers

Další fotky Davida Beckhama se synem na zápase NBA.


Oddělovač novinek

Beckham vede hlasování o MLS all-star 2008


 11. 06. 2008  10:55 | 0 komentářů

Téměř měsíc před koncem hlasování o MLS all-star 2008 vede David s drtivým náskokem. Hlasování se uzavře 2. července a v Top 11 bude 1 brankář, 3 obránci, 5 záložníků a 2 útočníci, kteří získají nejvíce hlasů.
Beckhamovo skóre v MLS je prozatím 4 góly a 5 asistencí, což ho řadí na 9. místo v bodování ligy. Před ním jsou většinou jen útočníci. LA Galaxy je nejvíce skórujícím týmem, a tak není divu, že na 1. místě v bodování MLS je s náskokem Landon Donovan, který je zároveň prozatím druhý v MLS all-star.

O anketě MLS all-star 2008 už jsem dřív psala, ale pro připomenutí: MLS all-star 2008 je anketa, ve které fanoušci zvolí nejlepší „jedenáctku“ MLS a ta pak odehraje 24. července v Torontu zápas s West Hamem United.

Na následující adrese můžete hlasovat pro Davida Beckhama.
Stačí se jen zaregistrovat. Z jednoho PC lze poslat 10 hlasů denně. Každý hlasující bude zařazen do slosování a výherce se pojede na zápas podívat.


Oddělovač novinek

David ve studiích ABC na natáčení Jimmy Kimmel Live


 10. 06. 2008  22:22 | 0 komentářů

David se - opět se svým bodyguardem - dostavil na natáčení dříve zmiňované talkshow Jimmy Kimmel Live! ku příležitosi finále NBA.

David Beckham se svým bodyguardem

Další fotky z natáčení Jimmy Kimmel Live


Oddělovač novinek

Mark Wahlberg: „Beckhamovi by měli jít zpátky do Velké Británie“


 10. 06. 2008  15:21 | 0 komentářů

Herec Mark Wahlberg je nešťastný, že se David s Victorií přestěhovali po příchodu do LA vedle něj. Herec řekl, že Beckhamovi přinesli s sebou na exkluzivní předměstí LA velkou mediální pozornost a není tam teď klid jako dřív.
„Od té doby, co se sem přestěhovali, se tu nedá normálně žít. Měli by jít zase zpátky do Velké Británie, protože paparazzi, co je sledují, jsou všude, i kolem mého domu“, uvedl Wahlberg pro Daily Star.
David s Victorií a syny se do Los Angeles přestěhovali loni v létě, když David podepsal smlouvu s LA Galaxy.

Mark Wahlberg


Oddělovač novinek

David se zastavil pro kávu


 10. 06. 2008  14:20 | 0 komentářů

David si zajel se svým bodyguardem pro kávu. Zatímco bodyguard šel koupit kávu, David na něj čekal v jeho Porche 911.

Beckham se zastavil pro kávu

Další fotky Davida Beckhama v Porche 911


Oddělovač novinek

Beckhamovi prvními hosty v novém domě Cruise a Holmes


 10. 06. 2008  09:38 | 0 komentářů

Tom Cruise a Katie Holmes neplýtvali časem a hned týden poté co se přestěhovali do nového domu, pozvali Beckhamovy jako první hosty na návštěvu na sobotní barbecue. Na fotkách je vidět jak David s Tomem vcházejí do domu a děti vzadu na dvorku. Kromě všech tří Davidových synů tu byla i dcera Toma a Katie Suri a Tomovy děti Connor a Bella, které adoptoval spolu s Nicole Kidman, když byli manželé. Ale kde je Victoria a Katie?

Beckham a Cruise na barbecue

Další fotky Beckhamových z návštěvy Toma Cruise a Katie Holmes


Oddělovač novinek

Další fotky ze zápasu s Coloradem


 09. 06. 2008  19:37 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala další fotky ze zápasu LA Galaxy s Coloradem Rapids, a to i fotky z incidentu s fanouškem a jednu fotku Beckhamových dětí při sledování zápasu.

Zde si můžete prohlédnout fotky Davida Beckhama ze zápasu s Coloradem a Victorie Beckham s dětmi


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 457/466 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání