Beckham: „Jsem připraven na to, že kariéra v reprezentaci může kdykoliv skončit“


 17. 06. 2008  15:04 | 0 komentářů

David Beckham ví, že kdykoliv může přijít konec jeho působení v anglické reprezentaci a říká, že je na to připraven. „Prostě budu jako vždy sedět doma a čekat telefonát s pozvánkou do reprezentačního týmu, ale nikdo nezavolá. To je celé“, řekl Beckham a ještě dodal: „Když mě bývalý trenér Steve McClaren vyřadil z týmu, myslel jsem si, že to je konec mé reprezentační kariéry. Ale jsem hrozně rád, že jsem poté dostal ještě šanci, protože je pro mě čest hrát za svou rodnou zemi a strašně rád bych reprezentoval tak dlouho, dokud budu cítit, že na to mám. Ale nezáleží to jen na mně, o tom jestli hrát budu nebo ne rozhodují jiní. Jsem připraven na to, že se se mnou třeba brzy přestane počítat, a tak se snažím užít si každý zápas naplno, protože by to také mohl být můj poslední.“
Beckham ovšem doufá, že tato varianta ještě nějakou dobu nepřijde, protože jeho snem je dostat se s Anglií na MS 2010 a udělat tam dobrý výsledek. Fanoušci za Davidem stojí a nechtějí o reprezentačním týmu bez něj ani slyšet. Jenže jednou to přijít musí...


Oddělovač novinek

Bude Beckham opět trénovat s Arsenalem?


 17. 06. 2008  14:39 | 0 komentářů

David Beckham se prý údajně hodlá po skončení letošní MLS opět připojit k Arsenalu a absolvovat s týmem Arsena Wengera tréninky. Beckham už s Arsenalem trénoval letos v lednu a způsobil v London Colney doslova mediální šílenství.
Podle Davidových vlastních slov jde opět jen o tréninkové soustředění, aby byl stále v kondici. Návrat do anglické Premier League prý neplánuje, protože je v Americe spokojený.


Oddělovač novinek

Beckham v Top 10 nejochotněji se podepisujících sportovců v USA


 17. 06. 2008  11:30 | 0 komentářů

V současné době se objevuje spousta žebříčků, ve kterých se Beckham pravidelně objevuje a jedním z nich je i žebříček Top 10 nejochotněji se podepisujících sportovců v USA, kde David skončil na 9. místě. Většina dalších jmen, které v seznamu figurují jsou méně známá.
Kromě této kategorie byl zveřejněn i seznam sportovců, kteří k fanouškům, co se týče podpisu, moc ochotní nejsou. Zde je kompletní seznam:

Top 10 nejlepších rozdávačů autogramů mezi sportovci v USA:
1. Oscar de la Hoya - box
2. Jeff Gordon - závody aut
3. Kurt Warner - rugby
4. Phil Mickelson - golf
5. Tiki Barber - rugby
6. Torii Hunter - baseball
7. Tom Glavine - baseball
8. Tony Hawk - skateboard
9. David Beckham - fotbal
10. Shaquille O’Neal - basketbal

Top 10 nejhorších rozdávačů autogramů mezi sportovci v USA:
1. Kevin Garnett - basketbal
2. Brett Farve - rugby
3. Barry Bonds - baseball
4. Randy Johnson - baseball
5. Tony Stewart - závody aut
6. LeBron James - baskebal
7. Tom Brady - rugby
8. Emmitt Smith - rugby
9. Maria Sharapova - tenis
10. Kobe Bryant - basketbal

Mezi nejochotněji se podepisujícími celebritami zvítězil herec Johnny Depp, naopak nejneochotnější celebritou byl zvolen herec Will Ferrell.

Do kategorie profil jsem přidala kontaktní adresu na Davida Beckhama, na kterou mu lze poslat dopis nebo poprosit o autogram.


Oddělovač novinek

David Beckham a David Bentley - souboj o místo v reprezentaci


 17. 06. 2008  10:43 | 0 komentářů

V poslední době se mluví o tom, kdo z hráčů anglické reprezentace získá stálé místo na pravé straně zálohy. Pomyslný souboj o tento post spolu vedou David Beckham a David Bentley. Beckham přiznal, že Bentley by měl dostávat šanci v národním týmu, protože je to dobrý hráč. Zároveň však řekl, že se místa pravého záložníka rozhodně nevzdá bez boje.
V posledních třech zápasech Anglie hrál v základní sestavě vždy Beckham, ale v druhé půlce ho vystřídal Bentley. Zatím to tedy vypadá, že trenér Fabio Capello chce dát oběma hráčům ve hře zhruba stejný prostor. Bentley se ovšem nechal slyšet, že by rád přestoupil z Blackburnu Rovers do nějakého většího klubu, aby se jeho šance v národním týmu zvětšily. Beckham se k tomu vyjádřil v rozhovoru pro Sky Sports News:
„Bentley je skvělý hráč a dobrý chlap. Dokáže mě rozesmát když se vidíme. Je to kluk z Londýna, tak je trošku domýšlivý, ale to proto, že je ještě hodně mladý. Jinak je to fajn kluk. Měl skvělou sezónu a zaslouží si být v týmu Anglie. Ale mně se teď taky docela daří a chci ještě za reprezentaci hrát, takže se nevzdám jen tak bez boje“, řekl s úsměvem Beckham.

Bentley střídá Beckhama


Oddělovač novinek

David s Brooklynem na 5. finálovém zápase LA Lakers


 16. 06. 2008  14:45 | 0 komentářů

Včera byl David, věrný fanoušek LA Lakers, opět na zápase tohoto týmu a vzal s sebou i syna Brooklyna. Lakers ve finálové sérii prohrávali s Boston Celtics 1:3 na zápasy a tak museli vyhrát, pokud chtěli zůstat ve hře o titul. To se jim nakonec povedlo, a tak po skóre 103 - 98 snížili stav série na 2:3, což Davida i Brooklyna hodně potěšilo.
Před zápasem si David chvíli povídal s hráčem Lakers Didierem Mbengou a během přestávky pak fotil Brooklyna, se kterým mu ochotně zapózoval Tobey Maguire, který byl také na zápase. Nechyběly ani další stálice z řad celebrit jako Jack Nicholson, Danzel Washington, Dustin Hoffman a poprvé se zde objevil i Puff Diddy.

David a Brooklyn na zápase LA Lakers

Zde se můžete podívat na další fotky Davida a Brooklyna na zápase LA Lakers.


Oddělovač novinek

David na místní paralympiádě v Kalifornii


 16. 06. 2008  14:18 | 0 komentářů

David se o víkendu objevil na paralympiádě státu Kalifornie, která se konala na Cal State Long Beach. Davidovou úlohou bylo předání ceny pro dobrovolníka roku, kterou získal Steve Bolton (na fotce pod novinkou vedle Davida). David přihlížejícímu davu sdělil, že předávání této ceny je pro něj velká čest. Opět tedy dokázal, že není pouhopouhou namyšlenou celebritou, což si o něm hodně lidí stále neprávem myslí.

David Beckham předává cenu na paralympiádě


Oddělovač novinek

David s týmem na letišti


 16. 06. 2008  09:15 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala fotky ze včerejška. Jsou z letiště LAX v Los Angeles, kam tým LA Galaxy přiletěl z Oaklandu, kde odehrál v sobotu zápas proti San Jose Earthquakes.

Beckham na letišti LAX při příletu týmu z Oaklandu

Zde se můžete podívat na další fotky Davida po příletu z Oaklandu.


Oddělovač novinek

David Beckham přitahuje davy


 15. 06. 2008  23:55 | 0 komentářů

Od doby, co se David poprvé objevil coby nová posila LA Galaxy v Americe, uplynulo téměř třičtvrtě roku. Za tu dobu se prodalo více než 300 tisíc replik jeho fotbalového dresu, z nichž velké množství bylo vidět na stadionu McAfee Coliseum ve včerejším zápase San Jose Earthquakes proti Los Angeles Galaxy. Na tento zápas se přišla podívat rekordní návštěva, jakou v San Jose nepamatují. Žádná sportovní událost ještě nikdy nepřilákala více než 39872 návštěvníků - tolik jich přišlo až včera, podívat se na jednoho z nejslavnějších fotbalistů současnosti - Davida Beckhama. Z nákupu tohoto záložníka tak musí mít radost nejen vedení LA Galaxy, ale také ostatní týmy MLS, jelikož David zápas co zápas plní jejich stadiony zvědavými fanoušky. Bude tak zajímavé sledovat, zda ostatní týmy zareagují a do svých kádrů nakoupí jiné hvězdy světového fotbalu, což by americké lize jen a jen prospělo. Touhu zahrát si v budoucnu ligu v Americe před nedávnem avizoval například i výborný český obránce Tomáš Ujfaluši, který od léta obléká dres Atlétika Madrid.
Na druhou stranu, mnozí hráči si jsou jistě vědomi nižší úrovně tamní ligy (o tom však David nechce ani slyšet), což pro ně jistě není lákavé. Amerika má však svůj specifický styl života, což by pro některé mohlo být rozhodující. Neposledním faktorem jsou také velké peníze, na které by si hráči v MLS přišli. A o peníze jde vždy až v první řadě.


Oddělovač novinek

Nové informace o Davidově vystoupení na olympijských hrách


 15. 06. 2008  20:43 | 0 komentářů

Dnes se objevily upřesňující informace o Davidově „misi“ na olympiádě v Pekingu. David na ukončovací ceremoniál olympiády přijede v typickém anglickém červeném dvoupatrovém autobuse (tzv. double-decker), který má symbolizovat Londýn - město, jenž převezme olympijskou štafetu po Pekingu. Očekává se, že David na stadionu z autobusu vystoupí a bude hrát fotbal s dětmi, které budou představovat všechny země světa. V autobuse, který je již na cestě do Číny, pojede také Leona Lewis, vítězka britského X-factoru, a Boris Johnson, nově zvolený starosta Londýna. Ten při této příležitosti obdrží vlaječku pro pořadatele od Jacques Rogge, předsedy Mezinárodního olympijského výboru.


Oddělovač novinek

Edgar Davids spoluhráčem Davida Beckhama?


 15. 06. 2008  13:59 | 0 komentářů

V posledních dnech proběhla na internetu řada spekulací o možném přestupu holandského defenzivního záložníka Edgara Davidse do LA Galaxy. „Pit Bull“, jak je tomuto hráči pro jeho zarputilost přezdíváno, se totiž velmi dobře zná s holandským trenérem LA Galaxy, Ruudem Gullitem, a navíc mu tento rok vyprší smlouva s Ajaxem Amsterdam, která nebude obnovena. Pro také hraje fakt, že se již v minulosti jednalo o přestupu Edgara Davidse do jiného týmu z MLS - FC Dallas, minulý rok však dal přednost holandské lize. Je ovšem otázka, zda by si LA Galaxy mohlo dalšího výborného středopolaře dovolit, resp. zda by se vešel do platového stropu týmu. Hráč s nezapomenutelným vzhledem by určitě přilákal další fanoušky na stadion a velmi by prospěl hře týmu.

Edgar Davids v holandském národním týmu


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 456/467 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání