Vyhledávání

Parfémy Beckham vyhrály na „Fifi awards“


 22. 05. 2008  12:05 | 0 komentářů

Na 36. ročníku předávání cen Fifi v úterý večer, vyhrály vůně Intimately Beckham několik ocenění.
Byly to:
Vůně roku - Intimately Beckham for women (dámská varianta)
Vůně roku - Intimately Beckham for men (pánská varianta)
Nejlepší balení - Intimately Beckham for men (pánská varianta)

Parfémy Imtimately Beckham night

Akce se zúčastnila spousta známých osobností, ale David s Victorií bohužel na předávání chyběli.


Oddělovač novinek

David Beckham a Landon Donovan proti sobě


 22. 05. 2008  11:45 | 0 komentářů

Ve středu 28. května se proti sobě postaví David Beckham a Landon Donovan, a to v přátelském utkání Anglie a USA.
Donovan je připravený nastoupit ke svému 100. reprezentačnímu zápasu a zažít tak podobný pocit, jako zažil nedávno David. Na tomto zápase bude zajímavé i to, že v týmu USA jsou i tři hráči, kteří v současnosti nehrají za žádný klub, což je docela zvláštní. Zápas se bude hrát ve Wembley a poté čeká Anglii ještě další přátelské utkání proti Trinidadu a Tobagu.

Beckham s Landonem Donovanem


Oddělovač novinek

Bude Beckham potrestán za reakci na faul?


 21. 05. 2008  14:17 | 0 komentářů

Disciplinární komise MLS možná potrestá Davida Beckhama za reakci, která následovala po tvrdém faulu od Adriana Seriouxe (viz. předchozí novinky). Beckham poslal tomuto hráči polibek na rozloučenou a ještě mu zamával, což by teoreticky mohlo být považováno za zesměšňování soupeře. David, který za tuto reakci obdržel žlutou kartu, si však nemyslí, že by na něj hráči z jiných týmu pořádali lov a dodal, že zažil mnohem horší zacházení.


Oddělovač novinek

100 nejvíc sexy mužů a žen světa roku 2008


 21. 05. 2008  13:42 | 0 komentářů

Asi před měsícem byly vyhlášeny výsledky o nejvíce sexy muže a ženu světa 2008, 100 nejvíce sexy těl atd. Hlasování probíhalo na serveru www.intersites.co.uk a zapojilo se do něj ve všech kategoriích přes 5 a půl milionu lidí. David se umístil hned ve 3 kategoriích:

100 nejvíce sexy mužů 2008: 9. místo (loni 7.). Vítěz: Colin Firth (loni Brad Pitt)
100 nejvíce sexy těl (muži i ženy dohromady): 35. místo. Vítěz: Hale Berry
100 největších sportovních okamžiků všech dob: 71. místo (za gól z půlky hřiště proti Wimbledonu v roce 1996)

Sexy David Beckham

V kategorii 100 nejvíce sexy žen 2008 vyhrála Keira Knightley. Zde najdete celé žebříčky ve všech kategoriích a zde přehledný seznam 100 nejvíce sexy mužů 2008


Oddělovač novinek

Usher chválí Beckhama


 21. 05. 2008  11:08 | 0 komentářů

Zpěvák Usher, který je dobrým přítelem Davida a Victorie, říká, že jsou Beckhamovi tak oblíbení mezi elitou Hollywoodu, protože jsou tak opravdoví a originální.
Řekl: "Oni jsou skutečně dobří lidé. Vždycky když vidím Davida, je naprosto v pohodě. On je symbolem klidu a také jedním z nejlepších bílých chlapů co znám."
Usher však ubezpečil veřejnost, že rozhodně neplánuje s Davidem nic nazpívat, protože David má sice spoustu předností, ale zpěv k nim určitě nepatří. Měl se však objevit v Usherově novém videoklipu k songu "Love in this club", který je pilotním singlem z nového alba "Here I stand", ale David to musel na poslední chvíli odříct kvůli jiným závazkům. Tak možná někdy příště...

David Beckham a zpěvák Usher


Oddělovač novinek

Davidovo srdce stále bije pro Manchester


 20. 05. 2008  16:15 | 0 komentářů

David Beckham se přiznal, že stále sleduje osudy svého bývalého klubu Manchester United. Tento pravý záložník se zařadil mezi vítěze Premier league v roce 1999 a jeho vazby s United jsou stále silné.
„Vždycky jsem si myslel, že Manchester může vyhrát cokoliv, protože jsem jeho fanoušek. Mají dobrý tým, se skvělými hráči“, přiznal David pro Evening Standard.


Oddělovač novinek

Beckhamova zlost za faul


 20. 05. 2008  11:25 | 0 komentářů

Při nedělním zápase Galaxy proti Dallasu se David poprvé za jeho působení v MLS pořádně rozčílil. Všechno způsobil faul Adriana Seriouxe, který Beckhama doslova sestřelil. David poté do obránce Dallasu strčil a řekl mu pěkně od plic, co si o něm myslí. Serioux byl za tento faul vyloučen a David mu na rozloučenou zamával a poslal vzdušný polibek.
Po zápase se David k incidentu vyjádřil: "Proč jsem tak reagoval? Protože mi mohl zlomit nohu a pak mi ještě řekl - Vítej v MLS baby a několik nepublikovatelných slov. A tak jsem si to nenechal líbit."

Tady se můžete na celý incident podívat.


Oddělovač novinek

Nové wallpapery v galerii


 19. 05. 2008  16:45 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala 4 nové wallpapery, které jsem na internetu našla. Tři jsou z reklam a jeden normální.

Beckham a další fotbalisti na Pepsi wallpaperu

Další nové wallpapery


Oddělovač novinek

David Beckham se pokusí zdolat Kilimandžáro?


 19. 05. 2008  16:20 | 0 komentářů

Deník The Sun uvedl, že by se měl David zúčastnit výstupu na horu Kilimadžáro, a to pro organizaci UNICEF. David souhlasil s výstupem poté, co ho požádal Bono Vox z U2, aby se přidal k jeho skupině. Nejprve byl prý trochu nejistý, ale Bono umí být velmi přesvědčivý, a tak David nakonec souhlasil.
Dosud nebylo stanoveno žádné datum, protože David je teď velmi zaneprázdněn v LA Galaxy, takže se teprve uvidí, kdy se tento výstup uskuteční.

Beckham ve vybavení horolezce


Oddělovač novinek

FC Dallas 1:5 LA Galaxy


 19. 05. 2008  10:55 | 0 komentářů

Ve včerejším zápase Los Angeles Galaxy doslova rozdrtilo FC Dallas 5:1 a opět poskočilo na druhé místo v západní skupině, jen o bod za Coloradem. David byl opět jedním z nejvýraznějších hráčů a připsal si jednu asistenci. Další info po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.

Beckham při zápase proti FC Dallas

Další fotky ze zápasu FC Dallas - LA Galaxy


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 456/458 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání