Vyhledávání

„Zůstaň v Manchesteru“, řekl Beckham Ronaldovi


 03. 06. 2008  16:40 | 0 komentářů

David Beckham radil portugalskému fotbalistovi Cristianu Ronaldovi, aby nešel v jeho šlépějích a nepřestupoval z Manchesteru United do Realu Madrid. Podle Davida je Manchester pro Ronalda tím správným klubem.
„Je tam jen pár let. Navíc tam je spousta lidí, kteří ho budou chránit a pomáhat mu. Myslím, že Ronaldo je na správném místě a v United by měl zůstat. Real je samozřejmě skvělý tým, jeden z nejlepších na světě, ale Ronaldo je teprve na začátku kariéry“, řekl Beckham, který odešel z Manchesteru do Realu v roce 2003.


Oddělovač novinek

David je zpět v USA


 03. 06. 2008  09:45 | 0 komentářů

David Beckham už se vrátil z Anglie zpátky do USA, a tak si včera zašel s Victorií do restaurace Wakiya v Gramercy Parku v New Yorku. Poté se měla Victoria zúčastnit předávání cen CFDA. David se v restauraci objevil se zavázaným pravým zápěstím, které si nejspíše lehce zranil při nedělním zápase proti Trinidadu a Tobagu. Další zápas, tentokrát už zase v barvách LA Galaxy, čeká Davida v sobotu večer proti Coloradu Rapids.

David a Victoria na odchodu z restaurace

Další fotky Davida a Victorie


Oddělovač novinek

David Beckham už nechce být kapitánem Anglie, ale hrát chce dál


 02. 06. 2008  17:50 | 0 komentářů

David Beckham se nechal po včerejším zápase proti Trinidadu a Tobagu slyšet, že rád přijal roli kapitána, ale na stálo být kapitánem nechce, protože jsou v týmu hráči, kteří si to zaslouží víc a on už svou práci v roli kapitána odvedl. Také věří, že jeho hraní v Americe nebude bránit splnění jeho snu, a to dostat se s Anglií do finále MS 2010.
David je v současné době svěží, předvádí skvělé výkony, ale přesto bude těžké dostat se do sestavy Anglie, protože ta má teď hodně skvělých hráčů. David proto bude dělat vše, aby si mohl za národní tým zahrát i v kvalifikaci na MS 2010, která začne v září.
David prohlásil: „Úroveň fotbalu v Americe je lepší než si spousta lidí myslí. Je to skvělé místo pro hru a úroveň se pořád zvyšuje. Můžu hrát na této úrovni nebo třeba někde jinde na lepší, ale vždycky budu stejný hráč. Ať už hraju kdekoliv na světě. Někdo tvrdí, že jsem ztratil rychlost, ale já nikdy nepatřil k nejrychlejším hráčům, mé přednosti jsou jinde. Ale s fyzickou kondicí jsem na tom pořád velmi dobře. Kdybych cítil, že mám problémy, tak už bych asi s reprezentací skončil. Naštěstí je stále všechno v pořádku, ale samozřejmě se to může kdykoliv změnit. Zatím mám pořád pocit, že můžu být reprezentaci užitečný a je vzrušující hrát opět pod vedením Fabia Capella, protože je to i přes naše spory skvělý trenér. Chci být součástí týmu pro MS 2010 pokud to bude možné a budu se snažit si místo v sestavě získat.“

David Beckham v dresu reprezentace


Oddělovač novinek

Trinidad a Tobago 0-3 Anglie


 02. 06. 2008  10:57 | 0 komentářů

O včerejší přátelský zápas mezi Trinidadem a Anglií byl tak obrovský zájem, že stadion byl zaplněn dlouho před úvodním výkopem. Většinu publika zaplnili obyvatelé z Trinidadu, ale angličtí fanoušci byli také hodně slyšet. A když byl u míče Beckham, tak aplaudoval celý stadion.
Hned od začátku Anglie zápasu jasně dominovala. Už ve 12. minutě vstřelil úvodní gól zápasu Barry a hned o 4 minuty později v 16. minutě zvýšil náskok na 2:0 Defoe. David v roli kapitána předvedl v prvním poločase také pár pěkných akcí, ale gól při nich nepadl. Před druhým poločasem opět trenéři pár hráčů obměnili, a tak Davida vystřídal Bentley, stejně jako v zápase proti USA. Ve 49. minutě vstřelil další anglický gól opět Defoe a upravil tak skóre na 3:0 z pohledu Anglie. Do konce zápasu ještě Anglie několikrát ohrozila trinidadskou branku, ale gól už nepadl a tak konečný stav zápasu byl 3:0 pro Anglii.

Statistika zápasu:
Góly: 0:3
Počet diváků: 23 000
Sestavy: ENG - James (Hart 46), Johnson, Rio Ferdinand (Jagielka 46), Woodgate, Bridge (Warnock 84), Beckham (Bentley 46), Barry, Gerrard - žl. k., Downing (Young 57), Defoe (Walcott 69), Ashton (Crouch 46)
T a T - Ince, Cupid (Smith 46), Lawrence, Hislop, Farrier, Carlos Edwards, Hyland (Yorke 76), Whitley, Daniel (Connell 76), John (Forbes 74), Jones (Roberts 11 - Telesford 46)

Beckham v zápase proti Trinidadu

Další fotky ze zápasu Trinidad a Tobago - Anglie


Oddělovač novinek

David Beckham tajnou zbraní Holandska na ME 2008?


 01. 06. 2008  21:57 | 0 komentářů

Robin van Persie odhalil tajného poradce pro nadcházející Mistrovství Evropy ve fotbale, které se bude konat od 7. do 29. června ve Švýcarsku a Rakousku. Nebude jím nikdo jiný než David Beckham. Podle slov holandského útočníka by je David mohl inspirovat v boji o evropský titul, který Nizozemí získalo naposledy v roce 1988. David už byl poradcem van Persieho začátkem letošního roku, když měsíc trénoval s týmem Arsenalu. Sám David se coby hráč na EURU neobjeví, protože Anglie nepostoupila z kvalifikační skupiny. Stále by však mohl využít svých fotbalových kvalit ve formě dobrých rad holandskému hráči.

David Beckham trénuje spolu s hráči Arsenalu


Oddělovač novinek

Trinidad a Tobago - Anglie preview


 01. 06. 2008  17:45 | 0 komentářů

S Trinidadem a Tobagem se Anglie potkala doposud jen jednou, a to v roce 2006 na Mistrovství světa v Německu. Díky 2 gólům vyhrála a žádnou branku nedostala. V dnešním zápase bude Anglie jasným favoritem, a tak nikdo nic než výhru albionu nečeká. Ale ve fotbale je možné všechno.

Vzájemné zápasy:
15.6.2006 - 0:2 (Stadtisches, Norimberk)

Anglie - USA


Oddělovač novinek

Beckham-mánie v Marvin Lee Stadium


 01. 06. 2008  15:35 | 0 komentářů

V Marvin Lee Stadium se strhla v pátek doslova Beckham-mánie. David si zde byl zakopat s malými kluky (viz níže v novinkách) a byl o něj opravdu velký zájem. Jedné malé dívce dal Beckham pusu na tvář a chvilku to vypadalo, že dotyčná omdlí.
Dívka byla mezi asi 80 mladými fotbalisty a fanoušky, kteří dostali šanci poznat Beckhama, Gerrarda a Rio Ferdinanda více osobně a zblízka. David byl nepochybně největší hvězdou dne. Za vše co na hřišti ukázal sklidil velký potlesk, a to i když třeba zrovna přišel o míč. Poté byl zaplaven fanoušky a hodně dlouho rozdával autogramy. Jeho příjezd do Trinidadu a Tobaga vyvolal nejen zájem místních obyvatel o něj, ale také o samotný fotbal.

Beckham při rozdávání autogramů fanouškům


Oddělovač novinek

Toronto FC 2:0 LA Galaxy


 01. 06. 2008  12:25 | 0 komentářů

Bez Davida a Landona Donovana se prostě týmu Galaxy nedaří. Ve včerejším zápase proti Torontu FC se to opět potvrdilo. David je stále s reprezentačním týmem a Donovan byl jen na lavičce náhradníků. Opět nevstřelil nikdo z Galaxy gól, a tak zápas skončil po brankách torontských hráčů Jamese a Cunninghama 0:2. Další info po kliknutí na výsledek zápasu vlevo dole.


Oddělovač novinek

Fotky z tréninku reprezentace v Port of Spain


 01. 06. 2008  12:05 | 0 komentářů

Do galerie jsem přidala fotky z pátečního tréninku a odchodu z tréninku anglické reprezentace v Port of Spain, hlavním městě Trinidadu a Tobaga.

Beckham s Gerrardem na tréninku Anglie v Port of Spain

Další fotky Davida Beckhama na tréninku


Oddělovač novinek

Beckham poráží v USA hvězdy NBA a baseballu


 01. 06. 2008  11:15 | 0 komentářů

Fenomén anglického fotbalisty Davida Beckhama v USA nemá obdoby. Za Los Angeles Galaxy odehrál jen několik zápasů, ale dresů s jeho jmenovkou se za rok prodalo třikrát i čtyřikrát více, než je tomu u největších basketbalových či baseballových hvězd. Při popularitě NBA a baseballu v zámoří, je to docela překvapivé zjištění.
Podle zprávy komisionáře MLS Dona Garbera se za uplynulý rok prodalo přes 300 tisíc replik Beckhamova dresu. To podle něj dokládá, že angažování Davida je pro kalifornský klub velkým úspěchem.
Prestiž fotbalu v Americe je z evropského pohledu stále nízká. Kromě Beckhama evropští fanoušci neznají příliš mnoho jiných hráčů, ale vedení MLS dodává, že v současné době popularita fotbalu v Americe začíná přecijen trochu růst.

Nejvíce prodaných dresů Beckhama v USA


Oddělovač novinek« první  |  « předchozí  | 455/461 |  další »  |  poslední »

© Copyright - kopírování textů bez svolení autorky zakázáno - www.dbeckham.cz - RSS 2.0 | Lucišek 2008 - 2013
Elektronika: 8bitu.cz | sokoltrnavka.cz - Fotbalový klub TJ Sokol M. Trnávka
Zdravá výživa Moravská Třebová – U Draka | Užitková keramika, lampy s polodrahokamy - Keramika Věra Coufalová | Virtuální operátor GoMobil - levné volání